Підтримка під час карантину від соціального проекту «Турбота»

Підтримка під час карантину від соціального проекту «Турбота»

Близько тисячі пакунків з продовольчою допомогою доставили за час роботи гарячої лінії соціального проекту «Турбота».

Значну частину передали у ці вихідні. Нагадаємо, президент ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко організував акцію на підтримку продуктам для тих, хто цього потребує.

Сім автівок розвозили пакунки згідно перших заявок, що надійшли на гарячу лінію «Турботи». Пізніше їх буде ще більше. Допомогу розвезли мешканцям Олександрії, у селища Пантаївка, Олександрійське, Звенигородка. А уже наступного тижня підтримку доставлять у віддалені від райцентру території.

Андрій Коломійцев, який є партнером соціального проекту і займається логістикою, зауважив : «Я дуже вдячний нашим водіям, які без вихідних працюють на маршрутах. Окремо хочу відзначити наших волонтерів. Найчастіше, це молоді люди. Вони з готовністю відгукнулись на ініціативу. Допомагають фасувати продуктові набори, в будь-яку погоду і день тижня розносять пакунки адресатам. Це приємно, що молодь відповідальна і активна. Вболівають не тільки за футбол, а й за тих, кому потрібна підтримка!»

В полі зору «Турботи» літні люди, багатодітні сім’ї, інваліди, переселенці. Тобто, ті, хто більш вразливий не тільки до вірусу, а й до економічних наслідків пандемії.

«Гаряча лінія, наші волонтери працюють без вихідних. Для «Турботи» не може бути вихідного, поки є ті, хто її потребує», говорить президент ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, номер гарячої лінії соціального проекту «Турбота» від ФК «Олександрія» :  

0 800 751 911

Вона працює з 8:00 до 20:00

 

 

Джерело: ФК Олександрія

 

Схожі публікації