Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана

Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана

Володимир Шаран прокоментував матч «Олександрії» проти «Шахтаря»

— Вважаю, був дуже хороший перший тайм у виконанні обох команд. Ми хотіли не тільки відбиватися і грати на результат, а ще й показати пристойний футбол, незважаючи на те що в четвер у нас був дуже складний поєдинок у Франції. Відразу прилетіли сюди, до Харкова, і готувалися. Розуміли, що в другому таймі «Шахтар» буде і фізично, і технічно сильніше нас. Суперник створив багато можливостей для голу як до, так і після перерви. Однак перший тайм можна занести нам в актив. Другий — це героїчні зусилля хлопців і нашого воротаря. Ми досягли непоганого результату, тому що «Шахтар» до цього моменту ще не втрачав очок в чемпіонаті.

— Дозволяли ви своїм підопічним усвідомлено грати на утримання рахунку і не йти великими силами в атаку?

— Протягом останніх днів ми взагалі не говорили про рахунок, тільки про гру — хотіли її показати. Ми розуміємо, що перед «Шахтарем» налаштовувати і говорити, що обов’язково потрібно зіграти внічию або перемогти … Звичайно, про це думаєш, але основним завданням було показати якісний футбол. Сьогодні була ротація, вийшли шість гравців, які не брали участі в матчах з «Динамо» і «Сент-Етьєном». Я дуже задоволений їхніми діями, тим, як вони витримали. Просто фізичні сили вже покидали команду, тому ми і захищалися.

— Чи буде премія Юрію Паньківу?

— Премія буде всім, це обов’язково. Президент потім скаже яка. Нам дуже приємно, що ми завоювали важливе очко в плані психології.

Джерело: ФК Олександрія

Схожі публікації