Пліч-о-пліч: в Олександрії стартували змагання з футзалу

Пліч-о-пліч: в Олександрії стартували змагання з футзалу

Олександрійські заклади загальної середньої освіти беруть активну участь в проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

5 лютого на базі гімназії імені Шевченка за підтримки міської ради та ФК «Олександрія» стартував II міський етап змагань із футзалу серед школярів.

На урочисте відкриття спортивного заходу завітали заступниця міського голови Ірина Чемерис, керівники управління освіти, відділу молоді та спорту, тренери та представники закладів освіти.

– В першу чергу, дякуємо нашим захисникам за те, що тримають небо, наближають перемогу та дають можливість учням брати участь у спортивних заходах. Символічно, що змагання розпочинаються саме з футболу, адже Олександрія – місто, де найбільше культивується цей вид спорту. Приємно, що на проєкт «Пліч-о-пліч» зареєструвалося 74 учнівські команди. Пліч-о-пліч – це коли ви поруч із товаришами, це про наших військових, які боронять пліч-о-пліч рідну землю. Пліч-о-пліч – це коли всі разом любимо, бережемо і захищаємо Україну, – зазначила Ірина Чемерис.

Змагання з футзалу проходитимуть протягом тижня серед 11 команд. Фінальні ігри та нагородження переможців, призерів відбудеться у п’ятницю.

Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України. Це змагання серед учнів шкіл під гаслом «Разом переможемо».

Команди змагатимуться за першість з футзалу, баскетболу, волейболу, спортивного орієнтування та черліденгу.

Мета проєкту – не лише популяризувати спорт серед школярів, а й підтримати систему фізичного виховання в школах.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації