Поліцейський врятував дітей від падіння з висоти четвертого поверху

Поліцейський врятував дітей від падіння з висоти четвертого поверху

Інспектор відділу служби «102» Віталій Бондюк зняв малюків із відчиненого вікна квартири на четвертому поверсі в Кропивницькому.

Як повідомляє поліції Кіровоградської області, перебуваючи поза службою, в одному з мікрорайонів міста близько шостої вечора правоохоронець почув у подвір’ї багатоповерхівки крик жінки та одразу ж вийшов з’ясувати, що трапилося. Кропивничанка вказала на будинок, де у віконному отворі було двоє хлопчиків, віком близько 4 та 2 років.

–  Поліцейський, не роздумуючи, кинувся до під’їзду та піднявся на четвертий поверх. Його дружина тим часом підбігла під вікно, щоб у разі розвитку найгіршого сценарію ситуації зловити дітей внизу, – розповіли в поліції.

З допомогою мешканців будинку Віталію вдалося швидко потрапити до квартири, на підвіконні якої і були діти. Двері відчинила їхня мама, яка не одразу зрозуміла, що сталося. Поліцейський миттю кинувся до вікна та зняв дітей.

Жінка пояснила, що розкладала речі у сусідній кімнаті й не помітила, як діти опинилася на підвіконні.

На місце події прибув наряд поліції та рятувальники, яких викликали небайдужі. З мамою правоохоронці провели профілактичну бесіду. Жінка пообіцяла надалі пильно слідкувати за своїми малюками.

Джерело: gre4ka.info

Схожі публікації