Поліція Кіровоградщини посилила патрулювання в передноворічні дні

Поліція Кіровоградщини посилила патрулювання в передноворічні дні

31 грудня на Кіровоградщині порядок забезпечуватимуть близько 600 поліцейських територіальних підрозділів, управлінь патрульної та поліції охорони, роти поліції особливого призначення та військовослужбовці Нацгвардії.

Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на пресслужбу обласного управління нацполіції.

Правоохоронці патрулюватимуть у населених пунктах. Проводитимуть профілактичну та роз’яснювальну роботу. У разі необхідності надаватимуть допомогу жителям області.

Заходи безпеки у передноворічні дні

Поліцейські нагадують, що на Кіровоградщині у період з 23-ої вечора до 5-ої ранку діє комендантська година. У цей час заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток. За винятком окремих випадків, зокрема – переміщення до/з укриття під час повітряної тривоги.

Також правоохоронці нагадують про заборону продавати та використовувати піротехнічні вироби в період дії воєнного стану.

Як викликати поліцію

У разі потреби звертайтеся до допомоги до патрульних нарядів або на лінію «102», чи за резервними номерами кол-центру: (067) 1911030, (067) 1911036.

Не ігнорувати повітряні тривоги

Нагадаємо, начальник Кіровоградської обласної адміністрації Андрій Райкович закликав не ігнорувати повітряні тривоги, особливо в передсвяткові та святкові дні.

Схожі публікації