Поліція та нацгвардія проводили спільні навчання (фото)

Поліція та нацгвардія проводили спільні навчання (фото)

В Олександрії правоохоронці спільно з нацгвардійцями провели навчання із затримання озброєних осіб та звільнення заручників.

На території міста Олександрії поліцейські спільно з нацгвардійцями відпрацювали алгоритм дій за оперативними планами «Сирена» та «Грім». Про це інформує сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

До проведення навчань були задіяні сили і засоби Головного управління поліції області, спецпідрозділу КОРД, територіальних підрозділів, управління патрульної поліції області, управління поліції охорони, а також представників в/ч 3011 та окремого загону спеціального призначення Центрального територіального управління Нацгвардії України.

Координацію дій правоохоронців, залучених до тренувань, забезпечував ситуаційний центр поліції області.

Під час навчань поліцейські та нацгвардійці відпрацювали алгоритм спільних заходів щодо затримання озброєних осіб, які, за умовами ввідного завдання, скоїли розбійний напад, втекли з місця події на автомобілях та захопили заручників.

У результаті проведення спецоперації нападників було знешкоджено.

Такі тренувальні навчання спрямовані на налагодження взаємодії сил і засобів різних відомств для реагування на правопорушення, які можуть нести загрозу життю та здоров’ю людей. Правоохоронці відпрацювали свої професійні навички і перевірили готовність до дій у ситуаціях різного ступеню ризику.

Фото сектору комунікації поліції Кіровоградської області

Джерело: Олександрійські новини

Схожі публікації