Поліція відкрила 20 кримінальних проваджень щодо псевдоволонтерів на Кіровоградщині

Поліція відкрила 20 кримінальних проваджень щодо псевдоволонтерів на Кіровоградщині

26 жовтня у Кропивницькому під час брифінгу міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський розповів про діяльність Національної поліції України під час війни.

Нині, окрім звичайної для правоохоронців роботи, додається також фіксація та документування злочинів росії на деокупованих територіях, встановлення осіб окупантів, які порушували закони війни та коїли злочини на території України, інформує CBN.

Також Денис Монастирський розповів про правопорушення у сфері гуманітарної допомоги на Кіровоградщині: «У Національній поліції є 20 кримінальних проваджень стосовно розкрадання гуманітарної допомоги, є вже декілька підозр щодо осіб, які це здійснюють. В основному як це відбувається: до нас звертаються військові з тим, що хтось, хто видає себе за благодійну організацію, звертається, щоб надати послуги за кошти. Поліція з цим працює, і є дійсно псевдофонди, які видають себе за благодійні фонди, а насправді намагаються обдурити наших військових, фактично взявши кошти і не надавши нічого взамін».

Схожі публікації