Понад пів тисячі «Пунктів незламності» облаштували на Кіровоградщині

Понад пів тисячі «Пунктів незламності» облаштували на Кіровоградщині

У Кіровоградській області відкрили 555 «Пунктів незламності», де забезпечені тепло, вода, світло, медикаменти, мобільний зв’язок. Є можливість заряджати гаджети навіть під час відключення електроенергії. Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на міську раду.

Більшість таких пунктів знаходяться в закладах освіти, які стали місцем колективного протистояння російській агресії, починаючи з листопада минулого року.

З метою захисту від ворога та подальшого розвитку регіону, Кропивницька міськрада закликає до співпраці громад та підприємців у забезпеченні облаштування «Пунктів незламності», а також звертає увагу на неможливість будівництва нових об’єктів без сертифікованих укриттів, маючи на межі російську агресію та стикаючись з викликами, що виникають через війну.

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 14.03.2023 @ 10:09

    Заставь дурак богу молиться он и лоб расшибет.555 пунктов не зламности,а кто нибудь посчитал во сколько это обошлось и сколько там украдено народных денег. Вопрос эти пункты пользуются популярностью .сколько людей пользовались ими.Такого не расскажут,что бы не навести на мысль что дураков и воров до сих пор много в области…

Коментарі закрито