Постачання дизпалива в Україну: Укрзалізниця домовилася про співпрацю з польською PKN Orlen

Постачання дизпалива в Україну: Укрзалізниця домовилася про співпрацю з польською PKN Orlen

Укрзалізниця домовилася про постачання дизпалива в Україну з однією з найбільших нафтопереробних компаній Східної Європи – польською PKN Orlen.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України, інформує «Еспресо».

Постачанням дизпалива для потреб української економіки відтепер буде займатися одна з найбільших нафтопереробних компаній Східної Європи – польська PKN Orlen. Саме з PKN Orlen АТ «Укрзалізниця» (що визначена державним імпортером палива для потреб економіки) має сьогодні відповідні тематичні домовленості про стратегічне співробітництво. Це співробітництво стало  можливим завдяки успішному досвідові співпраці в останні місяці.

Як наголосив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, мова як про системні, так і про оперативні поставки пального. Таким чином, Україна розраховує не тільки на покращення ситуації з нестачею, але й зменшення ціни дизелю на АЗС.

«Плануємо, що вже найближчим часом, — говорить міністр, — зможемо забезпечувати ключові потреби країни у пальному – потреби Збройних Сил України, аграріїв, промисловості та цивільного населення».

Водночас Укрзалізниця працює з іншими великими постачальниками нафтопродуктів для насичення української економіки необхідною кількістю пального.

Схожі публікації