Працівниця Укрпошти постане перед судом за привласнення грошей клієнтів

Працівниця Укрпошти постане перед судом за привласнення грошей клієнтів

За процесуального керівництва відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно одного з начальників відділення поштового зв’язку на території Добровеличківського району, яка обвинувачується у зловживанні своїм службовим становищем з метою привласнення коштів АТ «Укрпошта».
За даними слідства, начальник відділення поштового зв’язку, за відсутності будь-якої правової підстави, приймала готівку у виді платежів за послуги, надані поштовим відділенням, оприбуткувала їх своєчасно по касовому звіті, але не направляла у головну касу, що призводило до виникнення щоденного перевищення встановленого ліміту залишку грошових коштів, та зловживаючи своїм службовим становищем з метою особистої наживи, привласнювала вказані гроші.
В результаті вказаних протиправних дій державі завдано шкоди на загальну суму понад 200 тис. грн.
Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 191 (привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України направлено до Добровеличківського районного суду для розгляду по суті.
У разі доведення вини жінці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Схожі публікації