Прапор, який Зеленський передав Конгресу США, пошили в Олександрії

Прапор, який Зеленський передав Конгресу США, пошили в Олександрії

Прапор з підписами захисників Бахмуту, який Зеленський передав Конгресу США під час свого візиту, пошили волонтери Олександрії. Про це повідомляє CBN з посиланням на Facebook-сторінку волонтерки Ірини Кабанової.

Кошти з власної пенсії на тканину для пошиття прапорів волонтерам надала олександрійка Віра Вовк, яка втратила на війні свого онука. Згодом пошиті прапори разом з іншою допомогою до Херсону для земляків з 57 бригади відвезли волонтери Василь Танчинець та Ірина Кабанова.

Один з військових, отримавши прапор, поклав його до себе у бронежилет — так разом з бійцем стяг потрапив під Бахмут. Далі від військового прапор потрапив до комбрига, а потім, азом із підписами воїнів, – до президента України.

«Тепер цей стяг у Конгресі США! І стане свідченням часу, коли пишеться новітня історія України та усього світу, у якому не буде недокраїни-терориста, котра впродовж свого жалюгідного животіння загрожує цивілізованому світу. І буде перемога волі, сили духу й гідності наших воїнів, нашого народу, нашої України!» — зазначила у дописі на Facebook волонтерка Ірина Кабанова.

Нагадаємо, у ніч проти 22 грудня президент Зеленський виступив з промовою перед Конгресом США, у якій, зокрема, висловив партнерам подяку за допомогу та підтримку. Під час свого виступу Зеленський вручив Конгресу український прапор з підписами бійців, який кількома днями раніше він привіз з-під Бахмуту.

Схожі публікації