Прем’єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем’єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку. Про це він повідомив у Facebook в п’ятницю, 17 січня.

Гончарук перерахував досягнення на посаді глави уряду, а також написав про свою повагу і подяку Зеленському. Гончарук стверджує, що заявою про відставку хоче «розвіяти будь-які сумніви в повазі та довірі президенту».

«Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відкритості та порядності. Однак, щоб прибрати будь-які сумніви на нашу повагу і довіру до Президента, я написав заяву про відставку і передав її Президенту з правом внесення у Парламент. Він — людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди, який змінює країну», — написав Гончарук.

Гончарук також висловився про «злиті» в мережу записи його розмов з урядом і заявив, що видимість його неповаги до Зеленського вигідна «багатьом групам впливу».

«Їхній (записів — ред.) зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда — не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків, вигідно, щоб так виглядало. Але це неправда», — написав Гончарук.

В офісі президента вже прокоментували заяву Гончарука.

«Президент України отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо».

Нагадаємо, що раніше нардепи попросили СБУ перевірити «запис Гончарука». Депутати Слуги народу звернулися до співробітників спецслужби з вимогою перевірити достовірність і цілісність «запису».

Джерело: Корреспондент

Схожі публікації