Приютівська ОТГ оголосила тендер на будівництво пішоходного мосту

Приютівська ОТГ оголосила тендер на будівництво пішоходного мосту

Приютівська селищна рада 7 квітня оголосила тендер на будівництво пішохідного мосту через річку Інгулець, який має з’єднати селище Приютівку із селом Войнівка.

Очікувана вартість проекту становить 9 560 692 грн, зокрема 6 086 792 грн – це кошти з місцевого бюджету та 3 473 900 грн – очікувана в 2020 році інфраструктурна субвенція.

Зазначимо, що Приютівською селищною радою забезпечено проведення усіх необхідних процедур для реалізації проекту, однак у зв’язку з введеними карантинними заходами, спрямованими на запобігання поширення хвороби COVID-19, надходження до бюджету громади значно скоротяться. А це, у свою чергу, негативно позначиться на строках реалізації даного проекту.

«Сьогодні, коли усі можливі кошти держава перенаправляє на боротьбу з коронавірусом, зменшуючи у той же час зобов’язання підприємців зі сплати податків, проект будівництва мосту через річку Інгулець опинився під загрозою. Але ми сподіваємося, що ситуація з часом стабілізується, і ми зможемо розпочати будівництво мосту», — зазначив голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев.

 

Джерело: Приютівська громада

Схожі публікації