Про ситуацію з електрозабезпеченням громади

Про ситуацію з електрозабезпеченням громади

15 листопада Олександрія пережила перший блекаут, коли понад добу місто не отримувало жодного кіловата електроенергії. Це призвело до зупинки КП «Теплокомуненерго» і відсутності водозабезпечення в нашому місті.

«Із 15 листопада і до сьогодні «Теплокомуненерго» зупинялося вже 3 рази. Тобто ми за місяць тричі розпочинали новий опалювальний сезон. Що це означає? Це знову закачати воду в систему, це знову гідроудари, пориви, ремонтні роботи, завоздушення», — розповів міський голова Сергій Кузьменко під час сесії сьогодні, 20 грудня.

Він подякував всім комунальникам, які безупинно працювали і працюють, аби у найкоротші терміни повернути в громаду світло, тепло і воду.

«Прошу всіх олександрійців чітко розуміти, хто ворог і хто винний в тій ситуації, яка складається в енергетиці. Не потрібно підтримувати наративи, які розповсюджують росіяни, і шукати винних всередині України», — сказав Сергій Кузьменко.

Також він додав, що Олександрійська міська рада не є об’єктом, який генерує, транспортує або розподіляє електроенергію. Він зауважив: «Влада має зв’язок з обленерго і нас інформують про ті ліміти, які отримує місто кожної доби. На жаль, із кожним новим ударом ситуація в енергетиці загострюється. Тому зрозуміло, що графіки відключення будуть. Вони не завжди дотримуються, але робота влади, у першу чергу, забезпечити електрикою об’єкти критичної інфраструктури: теплогенеруючі підприємства і лікарні».

Тож очільник громади подякував енергетикам, які у ці складні часи продовжують відновлювати енергосистему і прикладають максимум зусиль для того, щоб містяни отримували хоч якусь частину електроенергії.

Також він додав, що Уряд і комунальники постійно працюють над тим, аби збільшити подачу електроенергії для населення, у тому числі й для олександрійців.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації