Профілактика насилля, психологічна допомога та тренінги – в Олександрії працює відповідна служба

Профілактика насилля, психологічна допомога та тренінги – в Олександрії працює відповідна служба

З початком війни питання домашнього насильства не втрачає своєї актуальності. В Олександрійській громаді стабільно працює спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Наразі на обліку тут перебуває 12 сімей, де виховується 19 дітей.

Фахівці служби постійно здійснюють супровід цих родин, надають соціально-психологічні послуги та за потреби направляють до юристів зі вторинної правової допомоги або поліції.

Варто відзначити, що від початку повномасштабного вторгнення росії до України, зафіксовано лише одне нове звернення щодо психологічного насилля в родині. Воно оперативно опрацьоване, проведені бесіди та надана фахова допомога учасникам конфлікту.

Також спеціалісти первинного соціально-психологічного консультування працюють на «гарячій лінії» психологічної підтримки. Люди, які внаслідок війни страждають від тривожних розладів, панічних атак, депресії чи просто потребують кваліфікованої поради можуть цілодобово звертатися за номером (096) 046-42-93.

Окрім того, фахівці служби систематично проводять заняття з дітками та дорослими з числа переселенці. Адже психологічні тренінги допомагають знизити рівень пережитого стресу та успішно адаптуватися до нових реалій.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації