Проєкт «Файно поміч» триває !

Проєкт «Файно поміч» триває !

Мережа супермаркетів «Файно Маркет» передає продуктові набори до Товариства Червоного Хреста, для подальшої адресної допомоги самотнім людям пенсійного віку та особам з інвалідністю. Також допомогу отримують ті хто потрапив у складні життєві обставини та багатодітні мами.

Мережа місцевих супермаркетів «Файно Маркет» – сучасна, соціально відповідальна компанія, яка не може залишатися осторонь в цей непростий для нашої країни та області час.

«Файно Маркет» завжди сприяв добросусідським відносинам, ініціював різні соціально важливі проєкти, і вважає, що зараз допомоги та піклування особливо потребують найбільш вразливі верстви населення — самотні люди пенсійного віку, особи з інвалідністю та люди, які потрапили в складні життєві обставини. Саме тому «Файно Маркет» вирішив посилити свою соціальну підтримку та запровадити проєкт «Файно поміч». В рамках цього проєкту мережа супермаркетів «Файно Маркет» безкоштовно надає продуктові набори соціально незахищеним жителям нашого регіону. Волонтери товариства Червоного Хреста, адресно передають цю допомогу тим хто її потребує.

До складу набору входять продукти, які складають основу повсякденного харчового раціону. Це макаронні вироби, декілька видів круп, цукор, соняшникова олія, чай, печиво.

Також «Файно маркет» просить долучитися небайдужих жителів міста та області до даної ініціативи. В кожному магазині розміщенні бокси для збору допомоги людям, що знаходяться у скруті. Цими продуктами будуть укомплектовані основні набори. Пакети з продуктами передаються представникам Червоного Хреста у Кропивницькому та області. На цьому тижні адресну допомогу отримали мешканці Олександрії.

Вірте в добро та бережіть себе. #файно_поміч

 

 

 

 

 

Схожі публікації