Прокурори Кіровоградщини оголосили про підозру громадянину росії, який фінансував війну

Прокурори Кіровоградщини оголосили про підозру громадянину росії, який фінансував війну

Прокуратура повідомила про підозру російському підприємцю, який має зв’язок з фінансуванням збройної агресії рф проти України, інформує Златопіль.

За даними розслідування, підозрюваний є бенефіціарним власником АТ «Кіровоградське рудоуправління», компанії, що спеціалізується на видобутку та переробці каоліну. Підприємство має фінансові зв’язки зі структурами держави-агресора. Підприємець входить до складу акціонерів та керівників найпотужніших підприємств росії, які виконують замовлення військово-промислового комплексу ворога та його силових структур.

Ці підприємства сплачують мільярдні суми податків та інших обов’язкових платежів як до бюджету країни-агресора, так і до позабюджетних фондів. Отримані кошти направляються на потреби збройних сил рф, а також фінансування незаконних збройних формувань, що беруть участь у російській агресії проти України.

Підозрюваному інкримінують фінансування дій, спрямованих на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміну меж території або державного кордону України (ч. 4 ст. 110-2 КК України).

Схожі публікації