Простори підтримки Олександрії: приклад для інших громад у роботі з ВПО

Простори підтримки Олександрії: приклад для інших громад у роботі з ВПО

Олександрійська громада стала прикладом успішної роботи з вимушеними переселенцями для інших громад Кіровоградщини. Заступниця міського голови Ірина Чемерис під час обласного засідання Координаційної ради з питань соціального та правового захисту внутрішньо переміщених осіб, розповіла про успішну співпрацю з благодійними організаціями та надання послуг для жінок ВПО у просторах підтримки.

В Олександрії діє два таких простори: «Важлива» (реалізовано організацією Пакт і ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» в межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» за фінансової допомоги Великої Британії від Уряду Великої Британії) та «Вільна» (реалізовано благодійним фондом «Посмішка ЮА» за підтримки UNFPA, фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансування USAID).

Окрім Олександрії, ефективні механізми роботи з вимушеними переселенцями налагодили також Знам’янська, Гайворонська та Петрівська громади, які також ділилися своїм досвідом. У ході засідання Координаційної ради всі громади області отримали рекомендації щодо ефективної роботи з міжнародними донорами та вітчизняними благодійними організаціями.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації