Пункти незламності Олександрійської громади переходять у сплячий режим

Пункти незламності Олександрійської громади переходять у сплячий режим

У Олександрійській громаді перевели Пункти незламності з цілодобового режиму на режим готовності до термінового відновлення роботи. Це рішення було прийнято обласною комісією з ТЕБ та НС та міською владою. Зараз, на думку місцевих жителів, немає потреби користуватися можливостями пунктів, порівняно з зимовими місяцями, коли відбувалися відключення електроенергії.

Тепер пункти будуть перебувати у «сплячому режимі», але у разі критичної ситуації їх робота буде відновлена протягом кількох годин. Усі пункти забезпечені резервним електроживленням, доступом до мережі Інтернет, запасами продуктів, води, медикаментів та всім необхідним.

Варто зазначити, що пункти незламності (намети) від ДСНС також згорнули, проте вони можуть бути оперативно встановлені за потреби. З усім тим, продовжує функціонувати Олександрійський пункт зв’язку на базі ПК «Світлопільський». Це дає можливість жителям міста безплатно скористатися Інтернетом у випадку потреби.

Загалом, збільшення ефективності роботи міських влад та обласної комісії з ТЕБ та НС виявилося корисним для місцевої громади. Тепер у разі кризових ситуацій громада може бути впевнена у своїй безпеці та забезпеченості необхідними ресурсами.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації