Рейди: паліїв сміття та листя продовжують штрафувати

Рейди: паліїв сміття та листя продовжують штрафувати

В Олександрії, як і в інших містах, восени одним із проблемних питань є спалювання листя і, разом з тим, побутового сміття.

Законодавством спалювання сухої рослинності та інших відходів категорично забороняється.

Муніципальна безпека міської ради посилила рейди у приватному секторі та виявляє порушників. Також випадки спалювання фіксуються інспектором за допомогою камер відеоспостереження, які дозволяють їх відслідковувати на значних відстанях.

На сьогодні за спалювання сухої рослинності та сміття муніципальною безпекою складено 49 адміністративних протоколів, які будуть розглянуті на адмінкомісії.

Найбільша кількість порушень зафіксована у Перемозькому, Новопилипівському, Заводському, 14-му мікрорайонах та в районі 8-ї школи. Також трапляються випадки спалювання сухої городини й у приватному секторі в центральній частині міста.

Муніципальна безпека міської ради попереджає, що штрафні санкції за спалювання сягають 1700 грн. У разі накопичення великої кількості рослинних відходів, листя та гілля, жителям приватних домоволодінь рекомендується його компостувати або укладати одноразові договори на вивезення відповідного сміття, аби не завдавати шкоди здоров’ю іншим людям  та навколишньому середовищу.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації