Різнокольоровий бібліотечний тиждень

Різнокольоровий бібліотечний тиждень

Підтримуючи Національний тиждень читання, що проходив з 13 по 19 грудня під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, центральна бібліотека для дітей також приєдналася до цієї важливої всеукраїнської події.

Бібліотечні фахівці запропонували дітям нашої громади долучитися до кольорових читань. Розпочався тиждень Червоним Понеділком. Маленькі читачі проводили своє казкове дозвілля з Червоною Шапочкою, грали в ігри, збирали чарівні червоні цукерки, брали участь в театралізації казки «Рукавичка».

Далі були Оранжевий вівторок, Жовта Середа та Зелений Четвер, коли під час різних розваг, читань та гурткової роботи обігрувалися зазначені кольори.

Подарували бібліотекарі централізованої бібліотечної системи своїм юним читачам і передноворічні розваги.

Зокрема, 13 грудня, у День святого Андрія Первозванного, для учнів Ліцею інформаційних технологій були влаштовані справжні ворожіння, забави і веселощі, щоби дати сучасній молоді можливість поринути в атмосферу загадковості Андріївських вечорниць.

Новорічні дива у центральній міській бібліотеці для дітей почалися 16 грудня. По-новорічному прикрашений зал, красуня-ялинка, лісові олені, Святий Миколай, весела розважальна програма та солодкі подарунки зробили свято незабутнім.

Бібліотекарі філії № 5 спільно з вчителем влаштували новорічну вечірку для учнів школи № 8. Фахівці філії № 10 завітали до вихованців дитячого садочку № 8 та разом з вихователями провели магічне шоу «Святий Миколай не обмине жодну хатинку, обдарує кожну дитинку». А працівники бібліотеки-філії № 3 підготували для малечі лялькову виставу «Як звірята і малята до свята готувалися», де розповіли про традиції святкування Дня Святого Миколая.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації