Рятувальники Кіровоградщини переобладнали 12 спецмашин: економія 130 мільйонів гривень

Рятувальники Кіровоградщини переобладнали 12 спецмашин: економія 130 мільйонів гривень

Рятувальники Кіровоградської області переобладнали 12 спецавтомобілів, отриманих від європейських партнерів, під потреби роботи в умовах війни. Завдяки цьому вдалося зекономити державі понад 130 мільйонів гривень.

Начальник обласного управління служби з надзвичайних ситуацій Віталій Миронюк зазначає, що вартість нових машин складає майже 137 мільйонів гривень, а на їхнє переобладнання було витрачено 2,7 мільйона. Завдяки цій роботі рятувальники та піротехніки області наразі забезпечені спецтехнікою на 70%.

Серед переобладнаних машин:

  • Піротехнічна машина: броньована, з відсіками для перевезення вибухових речовин, водою та насосом. Вона вже використовувалась для розмінування у деокупованій Снігурівці Миколаївської області.
  • Аварійно-водолазна рятувальна станція: обладнана всім необхідним для роботи водолазів, включаючи повнопривідну систему для доступу до важкодоступних місць.
  • Машина енергозабезпечення: використовується для забезпечення електроенергією закладів критичної інфраструктури під час відключень.
  • Автомобіль газодимозахисної служби: доставляє до місця пожежі або надзвичайної ситуації балони з повітрям та компресорне обладнання.
  • Машина мобільної оперативної групи: обладнана ноутбуками, дроном, радіостанцією та IP-телефонією для зв’язку та передачі даних.

Цього року рятувальники планують переобладнати ще шість машин.

Джерело: Суспільне Кропивницький

Схожі публікації