Рятувальники позапланово перевіряють заклади освіти на Кіровоградщині

Рятувальники позапланово перевіряють заклади освіти на Кіровоградщині

На Кіровоградщині продовжуються позапланові перевірки всіх освітніх закладів, що функціонують на території Кіровоградської області та готуються до прийому дітей у новому навчальному році.

Про це повідомили у службі порятунку.

Так, надзвичайники перевіряють  відповідність вимогам нормативних документів у сфері пожежної та техногенної безпеки усіх аспектів, що забезпечують безпеку перебування у закладі як для учнів, так і для персоналу цих об’єктів.

Зокрема, системи протипожежного захисту та оповіщення людей у разі виникнення пожежі, первинні засоби пожежогасіння: вогнегасники, пожежний інвентар (покривала з негорючого теплоізоляційного полотна, грубововняної тканини або повсті, ящики з піском, бочки з водою, пожежні відра, совкові лопати) і пожежний інструмент (гаки, ломи, сокири тощо). Крім того, перевіряється стан електрогосподарства об’єктів на предмет безпеки експлуатації, джерела водопостачання, наявність нормативних евакуаційних виходів тощо.

За результатами перевірок органами управлінням ДСНС в області приймуть рішення щодо підписання відповідних актів готовності навчальних закладів до нового навчального року.

 

 

Джерело: Дозор

Схожі публікації