Розроблено онлайн-мапу медичних закладів для психологічної та спеціалізованої допомоги з ментального здоров’я

Розроблено онлайн-мапу медичних закладів для психологічної та спеціалізованої допомоги з ментального здоров’я

Національна служба здоров’я України спільно з Координаційним центром з психічного здоров’я та Бюро ВООЗ в України розробили онлайн-мапу, яка надає інформацію про медичні заклади, що надають психологічну та спеціалізовану допомогу з ментального здоров’я.

До цього проєкту долучився 8 201 лікар, які працюють у 3346 місцях надання допомоги по всій країні. Ця онлайн-мапа містить дані про лікувальні заклади всіх областей та громад, і надає найбільш вичерпну інформацію щодо надавачів послуг.

Важливо відзначити, що дані постійно оновлюються в режимі онлайн завдяки програмі навчання сімейних лікарів ВООЗ mhGAP. Ця освітня система сприяє набуттю знань та навичок у діагностиці, супроводі та лікуванні дорослих і дітей з психологічними розладами для медпрацівників первинної ланки.

Щоб скористатися онлайн-мапою, користувачам потрібно зайти на сайт Національної служби здоров’я України в розділ «Е-дані» та перейти до дашборду «Надавачі медичної допомоги за напрямом: Психологічна та психіатрична допомога». Там вони зможуть використовувати фільтри для вибору області, населеного пункту або спеціалізації лікаря.

Детальнішу інформацію про використання онлайн-мапи можна знайти на сайті Національної служби здоров’я України: https://nszu.gov.ua/novini/nszu-prezentuvala-onlajn-mapu-medzakladiv-de-mozhna-otrimati-932

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації