СБУ викрила благодійний фонд, який переправляв «ухилянтів» за кордон

СБУ викрила благодійний фонд, який переправляв «ухилянтів» за кордон

Служба безпеки України у Кіровоградській області нейтралізувала злочинну діяльність представників одного з місцевих благодійних фондів, повідомляє CBN. Зловмисники пропонували військовозобов’язаним виїхати в Європейський Союз під виглядом водіїв гуманітарних перевезень.

Для цього зловмисники вносили неправдиві відомості до електронної системи «Шлях». Оперативники СБУ затримали «на гарячому» організатора злочинної схеми – мешканця Києва під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 4 500 доларів США.

Ще 10 фактів переправлення ухилянтів за кордон викрили співробітники військової контррозвідки СБУ. Ці схеми діяли у Волинській, Закарпатській, Одеській та Чернівецькій областях.

Наразі фігурантам повідомлено про підозру за ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Розслідування триває, правоохоронці працюють над встановленням всіх обставин справи та виявленням можливих спільників зловмисників.

Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та не втрапляти в пастку злочинних схем, які можуть призвести до кримінальної відповідальності. Звертайтеся до відповідних органів, якщо ви стикнетеся з підозрілою пропозицією або виявите ознаки злочинної діяльності, щоб захистити себе та свою країну.

Схожі публікації