Сергій Кузьменко про ситуацію з опаленням на наступний рік

Сергій Кузьменко про ситуацію з опаленням на наступний рік

«Наступного дня після закінчення опалювального сезону розпочинається підготовка до нового опалювального сезону», – сказав міський голова Сергій Кузьменко на початку сесії міської ради, яка відбулася сьогодні, 17 травня.

Послуги теплопостачання в опалювальний сезон 2021-2022 років надавалися олександрійцям, як і всім громадянам країни, за політичною ціною. Діяла домовленість між Урядом, Президентом та органами місцевого самоврядування. Однак собівартість тепла, яке надавалося жителям, складала близько 2 400 грн/Гкал, а по факту населення сплачувало близько 1 700 грн/Гкал. Таким чином, за підсумками опалювального сезону комунальне підприємство «Теплокомуненерго» має дефіцит у майже 70 млн грн.

«Сподіваємося, що цього року ціна також буде врегульована на політичному рівні. Але готувати місто до опалювального сезону ми зобов’язані. Тому в найближчому часі будемо виділяти кошти для того, щоби проводити ремонтні роботи і готувати наші тепломережі до наступного сезону», — прокоментував ситуацію Сергій Кузьменко.

Також він додав, що планується виділити близько 2 млн грн, які спрямують на рахунки КП «Теплокомуненерго», аби підприємство могло розпочати відповідні роботи.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації