«Щастя бути разом»: ПК «Світлопільський» запрошує на прем’єру зворушливої драми

«Щастя бути разом»: ПК «Світлопільський» запрошує на прем’єру зворушливої драми

23 березня о 18:00 у ПК «Світлопільський» відбудеться прем’єра вистави «Щастя бути разом» за п’єсою відомої американської драматургині Віньї Дельмар.

П’єса розкриває складні відносини між батьками та дітьми. Безмежна батьківська любов та опіка іноді породжують егоїзм і безвідповідальність у дітей. Байдужим не залишиться ніхто, згадуючи свою родину.

Над постановкою драми працює народний аматорський театр ПК «Світлопільський». Режисер вистави – Тетяна Бессмольна. У головних ролях: Тетяна Бессмольна, Олександр Вознюк, Андрій Літвінов, Євген Грановський, Ірина Оберна-Мельник, Олександр Богуцький та Оксана Радомська. Вони майстерно втілюють образи своїх героїв.

«Батьки виховали п’ятьох дітей, а коли банк відібрав у них будинок, бо вони не сплатили податки за нього, діти відмовилися їх забирати і віддають у притулок для літніх людей. Хіба це не повсякденна тема? — зауважує Тетяна Бессмольна. — У нас жорстоке відношення до людей похилого віку. У нас іноді люди залишаються самотніми і вмирають самотніми».

Попри війну, театр продовжує працювати та дарувати глядачам мистецтво.

«Війна — це жахливо. Але ми не можемо зупинитися. Ми маємо жити, творити, дарувати людям радість. Театр — це храм мистецтва. І ми повинні зробити все можливе, щоб зберегти його, — наголошує Тетяна Бессмольна. — Ми віримо в нашу перемогу! І ми знаємо, що український театр буде жити і процвітати!»

Не пропустіть можливість побачити зворушливу та актуальну виставу «Щастя бути разом»!

Квитки можна придбати у касі ПК «Світлопільський» за ціною від 100 до 200 гривень. Каса працює з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 18:00. Телефон для довідок: +380 (68) 264 31 19.

Джерело: Світлополка, телеграм-канал

Схожі публікації