Щедрий на позитив бібліотечний тиждень

Щедрий на позитив бібліотечний тиждень

Наприкінці листопада бібліотекарі разом зі своїми читачами брали участь в обласному дитячому фотоконкурсі «Щасливе дитинство без зла та насильства», ініційованому Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

За результатами конкурсу у молодшій віковій категорії перше місце отримала світлина родини Назара Данільченко із селища Олександрійського. Третє місце посіла також світлина наших земляків – родини Євгена Котіка з мікрорайону Перемога.

Нагородження відбувалося у Кропивницькому, в обласній державній адміністрації. Діти отримали подарунки у вигляді смартфону за 1-ше місце, бездротові навушники за 3-тє, дипломи та солодощі.

Цілий калейдоскоп зимових виставок-інсталяцій та фотозон облаштували бібліотекарі громади для користувачів. Тож усі охочі можуть зробити гарні світлини. Для цього достатньо завітати до будь-якої бібліотеки.

У бібліотеці для дітей новорічно-різдвяний настрій створює і виставка творчих робіт «Новорічна композиція» від учнів шкіл, вихованців гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості й Центру дитячої та юнацької творчості імені Шакала.

Бібліотекарі, вихованці студії Анни Панкратової та гуртка «Художній дизайн» (керівник Олена Лафа) створили чудові зимові композиції на вікнах дитячої книгозбірні.

Новорічним традиціям була присвячена і зустріч для слухачів Вищої народної школи за напрямком літературного ліцею «Поезія рідного краю», яка минулого тижня відбулася в читальній залі центральної міської бібліотеки.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації