Що розповiдає водiйка, яка збила молоду багатодiтну матiр (Відео)

Що розповiдає водiйка, яка збила молоду багатодiтну матiр (Відео)

Жительку Свiтловодська Тетяну Вишневську, пiдозрювану у скоєннi смертельної аварiї 1 вересня, 60 днiв триматимуть пiд вартою з правом внести 340,5 тисяч гривень застави. Такий запобiжний захiд їй обрали в Ленiнському районному судi Кропивницього.

Запобiжний захiд обирали понад двi години. Прокурор Iгор Василькiв просив суд обрати для пiдозрюваної, на час досудового слiдства, запобiжний захiд у виглядi 60 дiб тримання пiд вартою.

Адвокат Валерiй Охрiменко просив для своєї пiдзахисної домашнiй арешт:

”Вона теж отримала травми, серед яких перелом гомiлки зi змiщенням. Не може самостiйно пересуватися”.

Пiдозрювана Тетяна Вишневська розповiла суду, що розкаюється. Сказала, що їхала зi швидкiстю 60 кiлометрiв за годину i не бачила пiшохiдку:

”Я не хотiла, щоб так вийшло. На моїй сторонi руху їжачок перебiгав дорогу. Я хотiла його об’їхати. Виїхала на зустрiчну смугу, там не було машин. Почула звук, як хлопок, i далi – нижня частина тiла затиснена в авто, верхньою – влетiла у скло. Йшли iскри вiд машини, її крутило. Нiчого бiльше не пам’ятаю, не знаю, як це сталося. Прийшла до тями лише в лiкарнi, не розумiючи, що сталося”.

Пiсля повернення з нарадчої кiмнати суддя Олексiй Майданнiков зачитав ухвалу суду, в якiй йшлося про обраний пiдозрюванiй запобiжний захiд – тримання пiд вартою, оголосив суму застави.

Чи вноситимуть заставу, адвокат Тетяни Вишневської коментувати вiдмовився.

Що вiдомо:

Аварiя сталася близько 4:00 1 вересня на вулицi Героїв України у Свiтловодську. Машина, яка збила жiнку на тротуарi, врiзалась у стiну торгiвельного центру. Пiсля автомобiль вiдкинуло. Його забрали в Кропивницький для проведення експертизи, щоб визначити, чи була вона справною.

Керiвник вiддiлу розслiдування злочинiв у сферi транспорту полiцiї в Кiровоградськiй областi Костянтин Тарасенко розповiв, що в автомобiлi була водiйка i троє пасажирiв:

”Первинний контакт вiдбувся з каналiзацiйним люком, пiсля чого вiдбувся наїзд на бордюр i пiшохiдку на тротуарi. Повна картина ДТП буде через кiлька днiв, коли ми проведемо всi слiдчi дiї i необхiднi експертизи, в тому числi й щодо того, чи була водiйка у станi алкогольного чи наркотичного сп’янiння”.

Травмовану на тротуарi жiнку привезли в Свiтловодську центральну районну лiкарню. Головний лiкар Юрiй Котенко сказав, що вона померла в лiкарнi вiд отриманих травм. У неї, зi слiв лiкаря, залишились троє дiтей:

”У ще двох учасникiв ДТП струси мозку, закритi черепно-мозковi травми. У чоловiка є ще травма волосяної частини голови, а у жiнки – травма нижньої кiнцiвки. Їх стан не викликає занепокоєння”.

Джерело Златопіль

Схожі публікації