Що шукали в Олександрії учні зі смартфонами? ФОТО

Що шукали в Олександрії учні зі смартфонами? ФОТО

7 жовтня в Центральній міській бібліотеці відбувся квест «Історія міста Олександрія через призму програмування» в рамках ініціативи «Meet and Code», спрямованої на реалізацію подій у сфері програмування для дітей та молоді.

Проект реалізовується у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Організатори заходу довго думали над завданнями, які мали бути цікавими та загадковими. В кінцевому результаті їм це вдалось. На початку квесту є підказка, яка дозволяє знайти місце з наступною підказкою, і так далі, до фінальної мети. Все дуже просто!

У квесті, який тривав майже три години, взяли участь учні  Ліцею інформаційних технологій. Було утворено дві чудові і креативні команди. Кожна з них на старті отримала свій маршрут із 6 туристичними локаціями.

Основне знаряддя квесту – смартфон. Дівчата та хлопці за підказками мали знайти пам’ятники Олександрії, зчитати за допомогою QR-коду історію їх відкриття та вирішити завдання з програмування чи розв’язати логічне завдання.

З кожного отриманого шифру потрібно було скласти кодове слово і розкодувати його вже в бібліотеці, після проходження всього квесту.

Учасники заходу показали високий рівень знань з історії міста та програмування і проявили вміння працювати в команді при виконанні креативних завдань, пошуку оригінальних рішень і підказок.

Переможцем квесту «Історія міста Олександрія через призму програмування» стала команда учнів, яка прибігла до бібліотеки першою. Кожен учасник команди-переможця отримав подарунок – флешку, а учасники другої команди, яка фінішувала з відривом у три хвилини, отримали подарунки у вигляді дзеркального кубика Рубика.

Всі діти отримали дипломи учасників заходу Meet and Code та сфотографувались на пам’ять.

b3a07f7465c83a65b820916564865dec.jpg
5036c6bf0d6c8b0da7718da2aaaf1866.jpg
DSC 0615
DSC 1441
DSC 1410
DSC 0623
DSC 1464
DSC 1465
DSC 1481
DSC 1526
DSC 1527
Фото: Центральна міська бібліотека м. Олександрія

Схожі публікації