Три школи та інтернати в Кіровоградській області отримали сучасні комп’ютерні класи від компанії УкрКредитФінанс

Три школи та інтернати в Кіровоградській області отримали сучасні комп’ютерні класи від компанії УкрКредитФінанс

В січні 2024 року компанія УкрКредитФінанс передала сучасну комп’ютерну техніку та меблі для устаткування 40 повноцінних учбових місць в 3-х селах і містечках Кіровоградської області. Мета ініціативи — забезпечення можливості розвитку та навчання дітей через доступ до інформаційних технологій.

Комп’ютери були доставлені до сіл Войнівка (Олександрійський район), Піщаний Брід та Рівне (Новоукраїнський район). Це вже другий етап благодійної підтримки шкіл – проєкт стартував у грудні минулого року з Сумської області, де комп’ютери отримали школи та інтернати в 6 населених пунктах.

«Ми свідомо зосередились та допомагаємо навчальним закладам сіл та невеликих містечок, оскільки саме в таких школах та інтернатах сучасні комп’ютерні місця або ж відсутні, або ж їх критично мало. Для нас важливо полегшити навчальний процес, дати дітям можливість відкривати світ через інтернет», – розповідає Євген Резуєв, директор УкрКредитФінанс.

В планах на найближчий місяць – підготовка, налаштування та доставка техніки в 3-4 навчальних заклади в Сумській та Черкаській областях, допомога селищним школам та інтернатам, де є відчутна потреба в обладнанні для комп’ютерних класів.

«В такий складний для країни час, коли всі сили спрямовані на перемогу, підтримка та допомога від бізнесу надважлива. Наразі гостро відчувається  відсутність фінансування, окрім цього, в області дуже багато переселенців з окупованих міст та сіл України. Завдяки благодійній програмі від УкрКредитФінанс ми зможемо обладнати сучасні комп’ютерні класи і налагодити нормальний навчальний процес», – розповіла співзасновниця школи-інтернату «Перлинка» в с. Войнівка, Вікторія  Радашева.

 УкрКредитФінанс, як компанія, що працює на високотехнологічному ринку, чудово розуміє, що така допомога – це не просто хороша справа, а ще й інвестиція в наше спільне майбутнє.

«Ми віримо, що в тому числі і завдяки нашим комп’ютерам діти з інтернатів, маленьких сільських шкіл зможуть успішно реалізувати себе в сучасному світі, стати професіоналами, що відновлюватимуть країну», – пояснює мотиви компанії Євген Резуєв.

Свіжі новини проєкту «Доступ до комп’ютера для кожної дитини» доступні на офіційних каналах компанії УкрКредитФінанс.

Довідково

Компанія «УкрКредитФінанс» працює з 2017 р. на небанківському фінансовому ринку України. Ліцензія НБУ № 2401 від 08.06.2017 року, представлена ТМ «CreditKasa», «Credos», «НаВсе», які комплексно і на 100% працюють в онлайні. Компанія є неодноразовим переможцем премій FinAwards та входить до ТОП списку компаній за рейтингами minfin.ua та finance.ua

Схожі публікації