Школи Олександрії випустили цього року 25 медалістів

Школи Олександрії випустили цього року 25 медалістів

Протягом 2019-2020 навчального року 25 учнів з Олександрії, які закінчили 11-й клас, отримали документи з відзнакою. Серед медалістів 23 золоті медалі і 2 – срібні.

Найбільше учнів: 6 медалістів, – закінчили гімназію імені Т. Г. Шевченка. Це Асакіян Даніїл, Гулян Марк, Логвінов Олександр, Свідецький Богдан, Цигульський Владислав та Чорна Тетяна.

Друге місце своєрідного рейтингу успішності з 5 відмінниками у кожному закладі розділили ЗНЗ № 17: Чепурова Вікторія, Вальчишена Анастасія, Вечірко Андрій, Заярна Олександра, Сергієнко Єлизавета;

Ліцей інформаційних технологій: Іваненко Галина, Максімова Аліна, Москаленко Владислав, Шишка Аліна, Корчагіна Варвара, та Олександрійський колегіум: Казаков Владислав, Ковальчук Олександра, Машуровська Анна, Сливюк Юлія, Терентьєва Єлизавета.

На третьому місці ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ «Лісова казка», який випустив 2-х медалістів. Це Кримук Ірина та Стеблина Дмитро.

По одному відміннику в ЗНЗ №№ 9 та 15. Це Гвінсадзе Анжеліка і Громова Валерія відповідно.
У 2017-2018 н. р. було 20 медалістів: 12 золотих і 8 срібних медалей. У 2018-2019 н. р. теж 20 відзнак: 12 золотих і 8 срібних.

Цьогоріч учнів, які отримали документи з відзнакою, на 5 більше, ніж у попередні роки. Це свідчить про майстерність і високий професіоналізм наших педагогів.

 

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації