Школярі Олександрії сортуватимуть сміття за гроші

Школярі Олександрії сортуватимуть сміття за гроші

В рамках нового екопроєкту «Розумне поводження з відходами» у школах Олександрії буде створено 10 команд з учнів, які змагатимуться за звання кращої у сортуванні сміття. Переможці отримають сучасні сміттєві контейнери для своєї школи.

Про це повідомила керівниця благодійної організації «Благодійний фонд «Центр Допомоги Олександрія» Любов Мороз під час інформаційної зустрічі з директорами освітніх закладів, яка відбулася 10 квітня в управлінні освіти.

Мета проєкту – підвищити екологічну свідомість школярів та молоді, залучити їх до активного сортування сміття та показати, що це може бути вигідно для школи.

Проєкт реалізовуватиметься спільно з міською радою, яка разом з благодійною організацією отримала грант у розмірі 100 000 гривень.

В рамках проєкту буде створено 10 команд, для яких протягом наступних двох місяців плануються тренінги, екологічні ігри, онлайн-презентації та інші заходи.

Паралельно у школах будуть обладнані місця, де всі охочі зможуть приносити та сортувати сміття: папір, картон, пластикові пляшки. Команди допомагатимуть у цій роботі.

Переможець проєкту отримає сучасні сміттєві контейнери, які можна буде встановити на території школи для подальшого сортування відходів.

Акцент буде зроблений на сталості проєкту, щоб у молоді збереглися навички та бажання сортувати сміття.

Екологічний грант було залучено за допомогою партнерів – Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» в рамках гранту «Громада-влада: діалог, довіра, дія» проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації