Ситуація з коронавірусом та навчання в Олександрії

Ситуація з коронавірусом та навчання в Олександрії

Ситуація в Олександрії із захворюваністю на COVID-19 ускладнюється, кількість хворих щодня збільшується.

13 жовтня було зроблено 49 ПЛР-тестів, виявлено 30 позитивних результатів, із них 27 футболістів та персонал ФК «Олександрія». 15 футболістів на самоізоляції за місцем проживання батьків, 11 спостерігаються у сімейних лікарів м.Олександрії, 1 – районної лікарні. У всіх футболістів та працівників клубу температура в межах норми, симптомів захворювання немає.

Також 13 жовтня проведено 48 тестів на ІФА, із яких 7 – позитивні. Четверо пацієнтів уже перехворіли, а у трьох – гостра стадія COVID-19.

Станом на 15 жовтня в Олександрії на самоізоляції перебуває 29 хворих на коронавірус і 19 – лікуються в інфекційному відділенні.

Сьогодні з пневмонією у стаціонарах знаходяться 96 хворих, із яких троє під апаратами тучної вентиляції легень. Амбулаторно від пневмонії лікуються 225 пацієнтів.

В учня 2-го класу ЗНЗ №6, який знаходився у стаціонарі дитячої лікарні, був виявлений коронавірус. Оскільки школяр уже хворіє з 2 жовтня, то вчитель та учні класу перебуватимуть на самоізоляції 15 і 16 жовтня. За інформацією інфекціоністів, закривати школу на карантин немає підстав.

Загалом, за інформацією управління освіти, на сьогодні 5,9% учнів хворіють на ОРВІ. А для введення карантинних заходів кількість хворих повинна складати не менше 20%. Тож в Олександрії необхідності відправляти дітей на канікули немає.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації