Скільки в Олександрії працевлаштовано вимушених переселенців

Скільки в Олександрії працевлаштовано вимушених переселенців

Від початку повномасштабного вторгнення Олександрія прийняла понад 10 000 переселенців з різних куточків східної та південної України. Міська влада у співпраці з міжнародними та українськими фондами й громадськими організаціями надала їм прихисток, забезпечувала й забезпечує найбільш необхідними речами та продуктами.

Ведеться робота й по працевлаштуванню людей з-поміж ВПО. На сьогодні в комунальних закладах міста роботу отримали 30 вимушених переселенців. Також через центр зайнятості громадяни з цієї категорії влаштовуються до приватних підприємств, на фермерські господарства, у роздрібну торгівлю та заклади ресторанного бізнесу. Зареєстровані випадки навчання, перекваліфікації та виконання тимчасових громадських робіт. Тож цифра працевлаштованих зростає.

Серед офіційних даних найбільша кількість спеціалістів зарахована до медичних закладів: 8 лікарів та 6 середніх медичних працівників. Також 8 людей розпочали роботу на підприємствах житлово-комунального господарства. До дитячих садочків оформлено 6 фахівців, по одному – до міської ради та закладів культури.

За наявності вільних робочих місць та кваліфікованих спеціалістів міська рада, державні установи та приватний бізнес й надалі сприятимуть працевлаштуванню вимушених переселенців.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації