Сьогодні в Україні відзначають День медика, День фермера та День батька

Сьогодні в Україні відзначають День медика, День фермера та День батька

19 червня українці відзначають одразу три свята — День медика, День фермера та День батька.

Міжнародний день медичного працівника відзначається щорічно в третю неділю червня. Цього року свято випало на 19 червня.

Вітаючи медиків з професійним святом, міський голова Олександрії Сергій Кузьменко у своєму телеграм-каналі зазначив: «Сьогодні, коли в країні йде війна, в тилу і на передовій, ви мужньо і професійно справляєтесь з усіма викликами, рятуєте та ставите на ноги наших бійців.

Зичу усім вам міцного здоров’я, мирного неба та життєвої наснаги. Нехай вам сторицею повертається добро, подароване людям!»

День фермера в Україні у 2020 році заснував Президент Володимир Зеленський Свято відзначається тепер щорічно 19 червня.

День батька щорічно відзначається в третю неділю червня, у 2022-му році свято випадає на 19 червня. Вперше урочистість відзначили у 1910-му році в США, а в Україні почали святкувати у 2019-му році.

«Бути батьком – велика відповідальність і велике щастя. Це сила, мудрість, мотивація йти вперед та не опускати рук. І хоч би як було складно – оберігати й захищати найдорожче. Майбутнє своєї сім’ї, своїх дітей, а значить, і всієї України», — зазначив у своєму привітанні до Дня батька в телеграм-каналі Президент України Володимир Зеленський.

Схожі публікації