Старший тренер юнацької команди ФК «Олександрія» розповів про плани на зимові збори

Старший тренер юнацької команди ФК «Олександрія» розповів про плани на зимові збори

Юнацька команда «Олександрії» повернулася з відпустки та вже розпочала підготовку до другого кола чемпіонату. Пресслужба клубу відвідала тренування та поспілкувалася зі старшим тренером Віктором Бицюрою, інформує офіційний сайт клубу.

— Вікторе Григоровичу, з яким настроєм повернулися з відпустки?

— Настрій добрий, робочій. Сподіваюсь, хлопці відпочили, набралися сил і вже готові з великим бажанням тренуватися.

— Розкажіть про плани на зимові навчально-тренувальні збори?

— Спочатку, в першій частині зборів, будемо поступово втягуватися. Пройдемо медичний огляд, потім фізичні навантаження, знову ж таки, поступові. На перегляді у клубі приблизно 15 новачків. Будемо з ними знайомитися, дивитися, наскільки вони готові стати частиною нашої команди. Потім, на другу частину зборів, заплановано 6-7 спарингів. Працюємо за програмою.

— До табору Руслана Петровича на зимових зборах у Туреччині приєдналися і ваші підопічні: Віктор Долгий, Роман Шерехора, той же Данііл Ващенко, Ярослав Базаєв. Будете слідкувати за їх грою?

— Звичайно. Будемо спостерігати, хвилюватися і морально підтримувати.

— Першу частину чемпіонату юнацька команда завершила на 5 сходинці турнірної таблиці. Які завдання на другу частину чемпіонату?

— Завдання від початку чемпіонату залишилося незмінним – треба добре підготувати якомога більше гравців юнацького складу, для того, щоб вони на перспективу поповнили склад нашої основної команди.

— Після зимових канікул до лав «містян» приєднався один із лідерів команди Іван Давиденко, який наприкінці минулого року отримав травму. Чи відновився він повністю?

— Дійсно, у нього була травма середнього ступеня. Зараз він тренується за індивідуальною програмою нашого лікаря і тренера з фізпідготовки, яка розрахована на 2 тижні. Потім Іван приєднається до основної групи. Хлопець талановитий, ми дуже розраховуємо на нього у весняній частині. Сподіваюсь, все буде добре.

Схожі публікації