Стартували тренінги з працевлаштування для молоді в Олександрії: проєкт «ВільноХаб» допомагає знайти роботу

Стартували тренінги з працевлаштування для молоді в Олександрії: проєкт «ВільноХаб» допомагає знайти роботу

У Олександрії розпочали тренінги з працевлаштування для молоді в рамках нового проєкту «ВільноХаб: працевлаштування». Кар’єрні заходи проводяться у центральній міській бібліотеці, де бібліотечні фахівці, які отримали навчання за проєктом, допомагають молоді орієнтуватись у світі кар’єрних можливостей та з пошуком роботи.

Студенти Олександрійського політехнічного фахового коледжу були учасниками тренінгу «Аудит власних кар’єрних цілей та цінностей, формування вимог до майбутньої роботи. Актуальні професії у 2023 році». Під час занять бібліотекарі використовували різні види активностей, такі як обговорення, мозковий штурм, метод «Колесо балансу життя», вправи та руханки, щоб мотивувати студентів на активні дії.

Проєкт «ВільноХаб» та новий напрямок з працевлаштування втілюється у межах програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine — USAID Україна та виконується IREX in Ukraine.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 17.04.2023 @ 21:11

    Какую работу может предложить власть молодежи в городе.Продавцы и охранники вот и все .Нет ни кто отвласти не ищет инвестиции для создания рабочих мест. А это очень плохо и глупо ,Молождежь вынуждена искать работу на стороне,а это не врно.Такая забота это просто как галочка.Провели мероприятие значит работаем.

Коментарі закрито