Студенти Олександрійського медколеджу навчали школярів медичних навичок

Студенти Олександрійського медколеджу навчали школярів медичних навичок

Студенти та викладачі Олександрійського медичного фахового коледжу провели профорієнтаційні заходи для учнів Мультипрофільного ліцею та ліцею імені Т.Г. Шевченка Олександрійської міської ради. За допомогою цих заходів молоді люди отримали можливість ознайомитись з основами медицини та вивчити практичні навички педіатрії, хірургії та медсестринства.

Керівник освітнього закладу, Наталія Сергієнко, поділилася інформацією про проведення цих заходів. Учні мали можливість практично відпрацювати навички, такі як вимірювання артеріального тиску, накладання турнікета та промивання шлунка в дітей. Навчання проходило у форматі конкурсу, де кожна команда обирала свого представника для демонстрації знань та вмінь.

Для успішної реалізації заходів студентам коледжу надавалася підтримка й допомога. Діти також пройшли тестування та опитування, спрямовані на виявлення їх зацікавленості у медичній професії та необхідних для неї якостей.

Олександрійський медичний коледж спеціалізується на навчанні студентів за різними спеціальностями, такими як акушер, фельдшер, технік зубний та сестра медична.

Джерело: FOTOINFORM.NET

Схожі публікації