Театральна вистава народного аматорського театру ПК «Світлопільський» вкотре зірвала овації глядачів

Театральна вистава народного аматорського театру ПК «Світлопільський» вкотре зірвала овації глядачів

Нестаріюча класика Михайла Старицького набула нового звучання у виконанні народного аматорського театру Палацу культури «Світлопільський». Комедія «По-модньому», яку 9 жовтня показали на сцені Палацу, вкотре зірвала овації і завоювала серця глядачів. Режисера театру Тетяну Бессмольну і акторів за їхню майстерність буквально засипали букетами квітів.

Тема вистави залишається актуальною, адже намагання пробитися «з хамів у пани» і жити «по-модньому» – це не менталітет, а загальнолюдське прагнення. Мета одна, а способів досягти її безліч, і часто вони мають комічний вигляд, особливо якщо їх змальовує гострослов-драматург.

Цю виставу театр, який в Олександрії називають «театром Юрія Дзбановського», показував вже декілька разів, і щоразу вона виходить різною. 9 жовтня актори були особливо переконливими, розкрили нові грані образів своїх героїв, створили чудовий ансамбль. Наших акторів важко назвати аматорами – вони справжні професіонали своєї справи.

Браво нашим талантам – Тетяні Бессмольній, акторам, ансамблю Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв “Лілея” (керівник Ярослав Жир), студії художньої творчості Universal Art (керівник Наталія Подкур) і усім без винятку причетним до того, що свято зустрічі з театральним мистецтвом вкотре вдалося на славу. Великий талант вимагає великої працелюбності.

Джерело: Палац Культури Світлопільський

Схожі публікації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *