Тренер Олександрії: Можна знайти багато різних причин поразки

Тренер Олександрії: Можна знайти багато різних причин поразки

Олександрія на своєму полі розгромно поступилася Десні (1:5), пропустивши два голи в меншості після видалення Владислава Бабогло на 60-й хвилині.

“Що тут коментувати? Ви самі бачили, що гра нам не вдалася. Рахунок такий, дуже неприємний. Потрібно заспокоїтися, зробити висновки і рухатися далі”, – заявив після гри помічник Володимира Шарана Андрій Купцов.

“Чому не вдаються матчі саме з Десною? Не знаю, є багато моментів. Можна так само говорити про те, що вдаються гри з Зорею. А з Десною … Можливо, це психологічний якийсь фактор, якийсь тиск на гравців. Можна знайти багато різних причин. Але це вже історія, гра пройшла, потрібно думати про те, як рухатися далі”.

Один з кращих бомбардирів поточного чемпіонату України Олександр Філіппов забив двічі: спочатку після індивідуального проходу з центру поля, а потім з пенальті.

“Чи не було установки грати уважніше проти Філіппова? Звичайно, була. Ми знали, що це один з лідерів бомбардирських перегонів, що йому потрібно приділити особливу увагу, грати проти нього дуже щільно, не давати бити по воротах. Але, бачите, захисники не впоралися сьогодні з цим завданням”, – зазначив Купцов.

 

Джерело: Спортивна Кіровоградщина

Схожі публікації