Тривають рейди з метою профілактики домашнього насильства

Тривають рейди з метою профілактики домашнього насильства

Минулого тижня фахівці спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі у супроводі Нацполіції провели планові рейди.

У ході перевірки сімей проводилися бесіди та консультування членів родин щодо негативного впливу насилля та його успішного подолання. Також під час візитів сім’ї отримали гуманітарну допомогу у вигляді засобів особистої гігієни, дитячих підгузків та харчів.

За результатами рейдів ознак вчинення насилля у цих родинах виявлено не було. Робота у напрямку протидії домашньому насильству та насильству за ознаками статі триватиме і надалі, а схожі рейди проводитимуться щотижня. Послуги, які надає служба, безкоштовні.

Однак, варто зазначити, що за результатами минулого тижня було зафіксовані 2 нові випадки прояву домашнього насилля. Постраждалі самі звернулися до спеціалізованої служби. Їм надана необхідна допомога та консультування.

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі знаходиться у приміщенні міської ради, каб. 402. Телефон: 7-23-88 або (096) 046-42-93.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації