Турнір із бадмінтону в Олександрії: переможці та призери

У суботу, 9 вересня, в Олександрії відбувся турнір із бадмінтону серед дітей та дорослих. Змагання пройшли у спортивній залі Гуманітарного ліцею і були присвячені Дню фізичної культури та спорту.

У дитячій віковій категорії (2010 р.н. і старші) перше місце виборов Артем Носко, друге – Андрій Турбаєвський, третє – Давід Мєркулов.

У дитячій віковій категорії (2014 р.н. і молодші) переміг Лев Носко, друге місце – Матвій Діордіца, третє – Гліб Федоришин.

У дитячій віковій категорії (серед дівчат) перше місце посіла Ірина Ярошук, друге – Катерина Ярошук.

У дорослій категорії (категорія «МІКС» Перша ліга) перемогли Денис Вовк та Каріна Бондаренко, друге місце – Станіслав Носко та Яна Задвірна, третє – Артем Носко та Наталя Носко.

У дорослій категорії (категорія «МІКС» Вища ліга) перше місце вибороли Дмитро Купрієнко та Тетяна Малишева, друге місце – Володимир Суржик та Олена Кударенко, третє – Єгор Ашла та Валерія Кособокова.

Усі учасники турніру були відзначені грамотами та медалями від відділу молоді та спорту Олександрійської міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада