У автобусах штрафуватимуть не тільки водіїв, а й пасажирів

У автобусах штрафуватимуть не тільки водіїв, а й пасажирів

З початку послаблення карантинних норм, в області відновились 550 автобусних маршрутів. Із цієї кількості 169 рейсів є міжобласними. Ще 122 – міжміськими у межах регіону. У решті випадків йдеться про міські та приміські пасажирські сполучення.

Про це повідомив керівник управління інфраструктури ОДА Володимир Дмитренко  5 серпня.

«Усі перевізники мають дотримуватись протиепідемічних заходів. За порушення карантинних обмежень водіїв штрафують на суму від 17 до 34 тисяч грн. Штраф від 17 тисяч грн можуть накласти й на пасажирів за їх перебування в салоні транспортного засобу без захисної маски. А ось для перевізників розмір мінімального штрафу сягає вже від 34 тисяч грн», – розповів посадовець.

Щодо зон відповідальності, перевізник зобов’язується забезпечувати водіїв засобами індивідуального захисту та дезінфекції. Натомість водії не мають права пропускати в салон пасажирів без захисних масок. Якщо ж людина без засобів індивідуального захисту перешкоджає руху автобусу й намагається пройти в салон, ігноруючи зауваження, водій має викликати на місце події поліцію. У таких випадках сплатити штраф за порушення карантинних норм доведеться пасажиру.

Джерело

Схожі публікації