У березні стартує новий сезон туристичних ретропоїздок на Гайворонській вузькоколійці

У березні стартує новий сезон туристичних ретропоїздок на Гайворонській вузькоколійці

На Кіровоградщині стартує весняно-літній сезон туристичних ретропоїздок на Гайворонській вузькоколійці з 23 березня. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці, інформує медіапортал DOZOR.

Вузькоколійну залізницю (ширина 750 мм) будували у ХІХ ст. власники цукрових заводів для перевезення робітників та вантажів. Будівництво й обслуговування такої залізниці було у чотири рази дешевше за залізницю стандарту колії 1520 мм.

Сьогодні Гайворонська вузькоколійка – це унікальна історична пам’ятка та чудовий варіант цікаво і насичено провести вихідні. Подільські краєвиди, мальовничий Південний Буг, подорож в ретровагонах, фото на фоні паротяга та іншої залізничної техніки гарантують незабутні емоції й приємні спогади. Квитки на ретропоїздки 23 березня №921/922 Гайворон – Бершадь – Гайворон та №924/923 Гайворон – Хащувате – Гайворон уже доступні у мобільному застосунку, на сайті, в чат-ботах УЗ та в касах вокзалів.

Для зручного трансферу призначаємо курсування безпересадних причіпних вагонів сполученням Київ—Гайворон—Київ та Львів—Гайворон—Львів. Квитки на трансфер також уже у продажу на офіційних вебресурсах Укрзалізниці!

Для замовлення екскурсії до краєзнавчого музею та екскурсій містом звертайтеся : 067-696-51-07.

Схожі публікації