У бібліотеці відбулася презентація нового роману Братів Капранових

У бібліотеці відбулася презентація нового роману Братів Капранових

10 жовтня у центральній міській бібліотеці відбулася презентація нового історичного роману 2019 року «Паперові солдати» відомих українських письменників Братів Капранових.

У творі йдеться про двох молодих українців, які зустрічаються у Варшаві 1929 року. Один із них – Білл Титла, син українських емігрантів з США. Другий – Ніл Хасевич, студент Варшавської академії мистецтв, який у юності втратив ногу і пересувається на протезі. Згодом перший стає головним мультиплікатором Діснею, а другий – головним художником УПА. Історія ґрунтується на реальних подіях.
Презентація видання пройшла у невимушеній та теплій атмосфері, присутні ставили питання, спілкувалися з письменниками, а після заходу — фотографувалися з гостями та брали у них автограф.
Віталій та Дмитро Капранови — відомі українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі. Брати-близнюки популяризують українську книжку, історію та культуру. Публіцисти роблять вагомий вклад в розвиток літератури завдяки новаторському стилю пера та інтерактивному підходу до своїх читачів.

Схожі публікації