У червні розпочнуть ремонт Новопразького шосе

У червні розпочнуть ремонт Новопразького шосе

3,6 мільйони виділяють на ремонт Новопразького шосе з міського бюджету в рамках співфінансування. Виконком вже прийняв відповідне рішення. Завтра його мають розглянути депутати міської ради. Загалом на виконання цих робіт передбачене фінансування 39 мільйонів гривень. З них 35,6 мільйонів гривень – кошти державного бюджету.

«Вже був проведений тендер, визначений переможець. 21 травня буде підписаний договір, зареєстрований у казначействі. Як тільки підрядна організація отримає авансовий платіж, вони образу приступлять до роботи. Сподіваємось, що на початку червня ці роботи розпочнуться і завершаться протягом літнього періоду», – повідомив перший віцемер Юрій Гугленко.

Дорога по Новопразькому шосе є важливою автомобільною артерією. Це не лише сполучення між Олександрійською і Новопразькою громадами, а й відрізок резервної траси між Олександрією та Кропивницьким. Тривалий час ділянка цієї дороги протяжністю три кілометри в межах міста не ремонтувалася через невизначеність її підпорядкування. Це відрізок шосе від перехрестя з вулицею Героїв Сталінграду до вказівника «Олександрія» в районі траси «Вербова Лоза».

Джерело: В об’єктиві

 

Схожі публікації