У «Дружбі» розбили військово-патріотичний табір

У «Дружбі» розбили військово-патріотичний табір

На базі дитячого оздоровчого закладу «Дружба» у Войнівці стартував дводенний військово-патріотичний табір, — йдеться у повідомленні на сторінці Приютівської громади.

Серед учасників табору – учні закладів освіти Приютівської, Новопразької, Олександрійської, Попельнастівської, Онуфріївської та Пантаївської територіальних громад.

Захід проводиться з нагоди Дня Захисника України та за ініціативи Олександрійської районної державної адміністрації та за сприяння КУ «Центр із обслуговування комунальних закладів та установ» Приютівської селищної ради, Військової частини №2269, Окремого загону спеціального призначення Центрального управління Національної гвардії України та спортивного клубу «ЗАХИСТ».

За час перебування у таборі молодь ознайомиться з технікою збору-розбору автомату, стрільбою, тактичною медициною, інженерною та тактичною підготовкою. У програмі також показове відпрацювання спецпідрозділом «Штурм будівлі, захопленої терористами», екскурсія до Військової частини №2269 та спортивні змагання та майстер-клас із виготовлення амулетів.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації