У керівників та підрозділах «Дніпро-Кіровоград» відбулись обшуки: ведуть два розслідування

У керівників та підрозділах «Дніпро-Кіровоград» відбулись обшуки: ведуть два розслідування

Сьогодні, 14 лютого, слідчі поліції у супроводі представників СБУ вкотре і з того ж самого приводу — придбання екскаватора для Смолінського водоканалу та канало-промивного мулососу прийшли з обшуками додому до в.о. генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександра Пісного та радника з питань енергоефективності Сергія Кареліна.

Про це повідомили на офіційній сторінці «Дніпро-Кіровоград», інформує «Гречка».

За повідомленням підприємства, правоохоронці шукали «чорну бухгалтерію» щодо покупки обладнання.

«Чекати на адвоката відмовилися — очільнику ОКВП «Дніпро-Кіровоград» вибили двері в квартиру та вилучили телефон. Так само вилучили телефон і в його радника — Сергія Кареліна», — повідомили на підприємстів.

Також на усіх об’єктах ОКВП «Дніпро-Кіровоград» пройшли обшуки по іншому кримінальному провадженню від 6 грудня 2022 року за ведення господарської діяльності з 2020 року. Нагадаємо, в.о. гендиректором підприємства Олександр Пісний призначений з 29 грудня 2021 року. До цього ОКВП очолював Роман Ілик, який зараз керує водоканалом у Житомирі.

Мова йде про придбання реагентів, необхідних для очищення води, які за версією слідства, були закуплені за кошти обласного бюджету і не доїхали до підприємства.

«Гречка» звернулась за коментарем до речниці СБУ у Кіровоградській області Юлії Ткач. Вона підтвердила, що обшуки дійсно відбулись, інші деталі є таємницею слідства. Наразі триває досудове розслідування.

Схожі публікації