У Кропивницькому люди через прохання одягти маски розбили лобове скло автобуса

У Кропивницькому люди через прохання одягти маски розбили лобове скло автобуса

У Кропивницькому місцеві мешканці через прохання кондуктора одягти маски розбили лобове скло і намагалися вибити двері автобуса.

Про це розповів заступник міського голови Олександр Вергун.

«Подія сталася на 103 маршруті, в автобусі А26. Двоє пасажирів на кінцевій зупинці зайшли до салона. Кондуктор зауважила, що через карантинні заходи проїзд в автобусі можливий лише в масках. Чоловік та жінка вийшли з автобуса, почали вибивати лобове скло та двері. А вже за кілька секунд поцілили в лобове скло цеглиною», — зазначив він.

За словами Вергуна, через пошкодження автобус довелось зняти з рейсу.

«Тепер на відновлення транспортного засобу треба 16 тисяч гривень. Все, що відбувалося, зафіксували камери відеоспостереження. Водій викликав поліцію», — додав заступник мера.

Своєю чергою у поліції області уточнили, що вже відкрили кримінальне провадження проти жінки за ч.1 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове слідство, особа громадянки встановлена.

Автобус розбивали

У Кропивницькому чоловік та жінка, через прохання кондуктора одягти маски, розбили лобове скло автобуса.Про це розповів заступник міського голови Олександр Вергун. Подія сталася на 103 маршруті, в автобусі А 26. Двоє пасажирів на кінцевій зупинці, зайшли до салону. Кондуктор зауважила, що, через карантинні заходи, проїзд в автобусі можливий лише в масках. Чоловік та жінка вийшли з автобуса, почали вибивати лобове скло та двері. А вже за кілька секунд поцілили в лобове скло цеглиною.- Автобус довелось зняти з рейсу, — розповів Олександр Вергун, — тепер на відновлення транспортного засобу треба 16 тисяч гривень. Все, що відбувалось зафіксували камери відеоспостереження. Водій викликав поліцію.А за інформацією директора ПП «Олікс» Дмитра Вінницького схожа історія сталась і на 44 маршруті. Водій маршрутного таксі з сімома пасажирами відмовився брати чоловіка на зупинці, і той жбурнув в маршрутку камінням.

Опубліковано Міська рада міста Кропивницького Четвер, 2 квітня 2020 р.

 

Джерело: ТСН

 

Схожі публікації